O Ranči SluníčkoRanč Sluníčko je rodinná společnost, založená koncem minulého tisíciletí kvůli konsolidaci našich mnohočetných životních aktivit. Chováme domácí a zoologická zvířata, poskytujeme ustájení koní a dalších x-nožců, zabýváme se venkovskou krajinotvorbou, trvale udržitelným malozemědělstvím a praktickým využitím alternativních zdrojů energie. Areál ranče dlouhodobě tvoří vhodné zázemí spolku Ihaha pro pořádání dětských táborů a dalších akcí s tématikou přírodního žití a výukou znalostí a umu našich předků.

Oprávnění k provozování činnosti.

kde nás najdete

Ranč Sluníčko leží 0,5 km jihozápadně od osady Bučovice u Votic, ve Středočeském kraji (Benešovsko, jižně od Prahy), turistický region Česká Sibiř, Česká republika, EU.

K dispozici máme venkovní travnatou jízdárnu s umělým osvětlením, šatnu, WC, sprchu, možnost ubytování ve srubu, možnost stravování či občerstvení v saloonu.

Cestu k nám najdete popsanou na stránce kontakt.

ubytování

Ubytování nabízíme v původních historických srubech z r. 1936. Pokoje jsou osmilůžkové (4 palandy), prostě zařízené (skříň, noční stolky, jídelní kout, kamna na dřevo), je možno si zapůjčit vařič, lednici, rychlovarnou konvici. Sociální zařízení je po kovbojsku společné, dostupné procházkou přes dvůr.

Aktuálně máme k dispozici osm takových pokojů.

po práci

Společenský život na ranči se při divém povětří přesouvá do našeho saloonu. Originální a útulný srub ze čtyřicátých let minulého století je vybaven velkým kamenným krbem a kulatými dřevěnými stoly s lavicemi.

Nyní jsme zde zřídili jednoduchý nealko bar a provádíme krasoúpravy. A užíváme si úžasného výhledu na nádherné západy slunce...

nepřehlédněte

Na území Ranče Sluníčko je vhodné opustit touhy po alkoholu, kofeinu, cigaretách a ostatních formách drog. Děkujeme za pochopení.